Bizden Haberler

Medisis Hastanesi

Haberlerimiz

Keçiören'den Belediye Çalışanları Ve Meclis Üyeleri İçin Sağlıkta İşbirliği

Keçiören Belediyesi, belediye personellerinin ve meclis üyelerinin sağlık hizmetinden daha rahat faydalanması için Özel Medisis Hastanesiyle protokol imzaladı.

Protokole Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak ile Özel Medisis Hastanesi Başhekimi Dr. Medeni Yılmaz imza attı.

Keçiören Belediyesi, “İnsan değerlidir” anlayışını kendi içinde başlatarak belediye personellerinin, belediye meclis üyelerinin ve birinci derece yakınlarının sağlık hizmetinden daha rahat yararlanmaları için Özel Medisis Hastanesiyle protokol İmzaladı. Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, makamında misafir ettiği Özel Medisis Hastanesi Başhekimi Medeni Yılmaz ile protokole imza attı.

Sağlık hizmetlerinde indirim

Protokole göre, SGK güvencesini kullanan veya kullanmayan Keçiören Belediyesi Meclis Üyeleri, personelleri ve birinci derece yakınları hastanenin fark ücretleri üzerinden ayakta ve yatarak tedavi hizmetlerinde yüzde 30 indirimli hizmet alacak. Belirtilen indirimden yararlanmak isteyenlerin nüfus cüzdanını, pasaportunu veya ehliyetini ibraz etmesi yeterli olacak.

“Keçiören her geçen gün yatırım için cazibe merkezi haline geliyor”

“Keçiören Belediyesi’nde çalışan personellerimizin ve meclis üyelerimizin sağlık hizmetinden daha rahat istifade etmesi için Özel Medisis Hastanesi ile protokol imzaladık” diyen Mustafa Ak, “Keçiören her geçen gün yatırım için cazibe merkezi haline geliyor. İnşaattan sağlığa, ticaretten sanayi yatırımlarına kadar birçok alanda yatırımın merkezi olmaya aday bir ilçe. Bu yatırımlar arttıkça Keçiörenli vatandaşlarımızın hayat standartları daha da yükseliyor. Biz de belediye çalışanlarımızdan başlayarak vatandaşlarımızın ekonomisine bir nebze de olsa katkı sunmak için sağlıkta işbirliği adı altında protokol imzaladık” dedi.

ASEAN Kadın Çevresi

Haber Merkezi -TDO- Özel Medisis Hastanesi Uluslararası İlişkiler Direktörü Şuay Nilhan Açıkalın'ın düzenlediği “Asean Kadın Çevresi”, ülkemizde sağlıklı yaşam aktivitelerinin ilki oldu.

Etkinliğe Filipinler Büyükelçisi ve Asean Kadınlar Dairesi Başkanı Ana Algabre Hernandez'in yanı sıra ASEAN ülkelerinin büyükelçilik çalışanları katıldı.

Burada bir konuşma yapan Ana Algabre Hernandez, “Günaydın! ASEAN Kadınlar Çemberi'nden meslektaşlarım Sayın Sinta ve Sayın Elma adına, bu “sağlık, iyi hisler” programında bizi karşıladıkları için özel Medisis Hastanesi'ne teşekkür etmeme izin verin.

Özellikle bahsetmek istiyorum, cömert ikramlarınız için çok teşekkür ederim. Bu etkinliği gerçekleştirdikleri için Uluslararası İlişkiler Bölümü başkanı Bayan Şuay ve Attaché Sheila'ya teşekkür etmek istiyorum.

Bilirsiniz, sevdiklerimizin yanı sıra, hayattaki en önemli şeylerin zaman ve para olduğunu düşünürdüm. Sevdiklerimizle seyahat etmek ve vakit geçirmek için hem zaman hem de paraya ihtiyacımız var. Kişisel olarak sevdiğim şeyleri yapabilmek için zamana ve biraz paraya ihtiyacım var. Boyamak ister!

Ama size söylemeliyim ki, ruhsal olarak iyi olmadığım zaman bile resim yapabilirim, ama fiziksel olarak iyi değilsem yapamam - çünkü çok daha yaratıcı olmam gerekiyor.

Hasta bir vücut ve ağrılarla uyanmak gününüzü çok verimsiz hale getirir.

Bu nedenle sağlık servettir!

Bugün yapacağımız şeylerden biri de yağ analizidir. Bence bu her birimiz için oldukça faydalı.

Muhteşem bir vücuda sahip olabilmek için karın yağımı göstermeyi ve ondan nasıl çıkacağımı söylemeyi dört gözle bekliyorum!

Şaka bir yana, karın yağı büyük bir sorundur - karaciğerinize verdiği zarar nedeniyle midenize bağlı bir saatli bomba gibidir.

Biz, diplomat olarak, bir ülkeden diğerine, bir konuttan diğerine giderek hayatımızı yaşıyoruz ve nereye gidersek gidelim, daima uygun bir alanımız olduğundan emin olmak istiyoruz. Biz kadınlar, özellikle, konutumuzu daha huzurlu ve her zaman iyi görünümlü konuklar yapmaya çalışıyoruz. Bunun için bizi alkışlıyorum!

Ancak, bu bir dakikalık konuşma bitmeden önce, 20 saniye içinde şunu söylemek isterim:

Konutumuza bakmaktan ziyade ruhsal, fiziksel ve duygusal olarak kendi bakımımızı yapmaktan daha önemli olan nedir? Çünkü bedeniniz en kalıcı ve ruhunuzun tüm yaşamınız boyunca yaşayacağı tek yer!

Bu düşünceyi zihninizin kenarında tutun ve etkinliğin tadını çıkarın!

Çok teşekkür ederim!"

Konuşmaların ardından Uluslararası İlişkiler Direktörü Şuay Nilhan Açıkalın konukları hastaneye gösterdi.

Formu Doldurun Sizi Arayalım.