Kurumsal

BİZ, MEDİSİS.

Tüm sağlık ihtiyaçları için Uluslararası tıbbi standarlara uygun cihazlar, uzman hekim ve personel kadromuzla hizmet sunmak üzere yola çıktık. Sağlık sektöründe yeni bir yol çizerken, standartlarımızı “Hasta Odaklı” yaklaşımlarla belirledik. Nihayetinde memnuniyeti arzu eden, çağımızın gerekliliklerini araştıran, yenilikleri benimseyerek gelişimini sağlayan, sorumluluk sahibi bir kuruluş olma gayesini taşıdık.

Özgün mimarisiyle dikkat çeken ve ferah hizmet birimleriyle konforlu bir hizmet alanı sağlayan 19.000 m2 kapalı alan üzerine kurulu hastanemizi; 13 Genel Yoğun Bakım, 12 Yenidoğan Yoğun Bakım üniteleriyle toplam 75 yatak kapasiteli olarak planladık. 6 ameliyathane ve 27 poliklinik birimini de aynı zamanda hizmete sunduk.

Hastanemizde misafirimiz olarak karşıladığımız tüm bireylerin yaşam konforunu önceleyerek; beklentilerine hassasiyetle yaklaşmanın, ziyaret sebepleri için nitelikli ve sağlıklı çözümler sunmanın, güzellikle anılmanın ve hizmet kalitesiyle markalaşan bir kuruluş olmanın peşindeyiz.

Daima iyilik ve her zaman sağlık düşüncesiyle örnek bir vizyon çerçevesi çizmek, günümüz teknolojik donanımını insancıl hassasiyetlerle idare etmek ve sürekli gelişim sağlayarak sağlık sektöründe fark yaratan öncü bir kuruluş olmak ise en büyük hedefimiz.

Çünkü Hayat, Önceliğimiz...

Formu Doldurun Sizi Arayalım.